Alt i tre, mur og betong
Home / Kontakt oss

Kontakt oss

Kontakter du oss for å få gjort en jobb, liten eller stor, er du i trygge hender

LINDAL HUS AS

Porsveien 2, Moland Øst
4994 Akeland

Telefon 901 70 100
E-post: post@lindalgruppen.no

 

Organisasjonsnummer: 982 908 167

Kontaktpersoner:

Jan Lindal
Adm. dir Lindal Gruppen

T: 901 70 100
E: jan.lindal@lindalgruppen.no

Kjell Rune Lindal
Daglig leder / Salg Lindal Entreprenør

T: 915 70 100
E: kjell.rune.lindal@lindalgruppen.no

Kjersti Kjelstad
Salgsleder Lindal Hus

T: 909 70 100
E: kjersti.kjelstad@lindalgruppen.no

Patrik Blomberg
Prosjektleder Lindal Hus

T: 473 65 075
E: patrik.blomberg@lindalgruppen.no

Lars Hvideberg Holte
Kalkulatør Lindal Entreprenør

T: 918 70 100
E: lars.hvideberg.holte@lindalgruppen.no

Renata Kiroliene
Økonomiansvarlig

T: 450 90 153
E: renata.kiroliene@lindalgruppen.no

Lindal Gruppen består av:

Lindal Hus

Med vår kunnskap, og over 30 år i bransjen, hjelper vi deg med ditt drømmehus eller din drømmehytte.

Lindal Entreprenør

Vi bygger store bygg, men vi har aldri vokst fra å utføre reparasjoner og småjobber. Som regel kan vi rykke ut på kort varsel.

Lindal Treindustri

Lindal Treindustri AS tilbyr monteringsklare skreddersydde bygningselementer til proff-markedet.